Toaletní stolek 1102 se zrcadlem bílá/bílá

Elegantní toaletní stolek v rustikálním duchu působící útulným dojmem. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z... více informací »
Toaletní stolek 1102 se zrcadlem bílá/bílá
7 940 Kč8 970 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Elegantní toaletní stolek v rustikálním duchu působící útulným dojmem. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z...

Elegantní toaletní stolek v rustikálním duchu působící útulným dojmem. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z kovu bílé barvy a kvalitního přírodního dřeva bílé barvy. Vše je lakované bílou barvou v matu. Obsahuje 1 širokou zásuvku s dvěma úchyty. Součástí stolku je i zrcadlo v dřevěném rámu stejné barvy a pěkně zdobený taburet (výrobce si vyhrazuje, že se odstín potahu může lišit).

 

Rozměry zrcadla – výška/šířka 93/62 cm. Tento toaletní stolek oživí každou ložnici nebo předsíň. Doporučujeme k postelím uvedených v naší nabídce.

Tento oblíbený produkt Toaletní stolek 1102 se zrcadlem bílá/bílá od společnosti se zárukou kvality Nábytek Harmonia jde nakoupit momentálně na našich stránkách za rozumné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 7 940 Kč.