Luxusní sedací souprava Agapi, bílá/tmavě šedá

  Moderní a kvalitní sedací souprava Agapi  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedací souprava Agapi
Značka: Mjn
27 819 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Agapi  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Agapi 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Souprava má univerzální pravo – levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Sedačka Agapi obsahuje 2x úložný prostor v obou lenoškách 
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

 
Rozměry: (délka x šířka x šířka x výška) 
360x160x160x75cm 
Plocha po rozložení: 360x130cm 
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AGAPI 
Oh là là ! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost, dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Agapi pohodlně pohostí všechny vaše přátelé. Díky mobilním polštářům si můžete zvolit tu ideální polohu pro chvíle pohody. A co víc, dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Elegantní barevné variace a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Váš obývák už nepotřebuje nic víc. Agapi se stane jeho naprostou dominantou!
 
Agapi je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Agapi pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. 
 
 
Tento nejprodávanější produkt Luxusní sedací souprava Agapi, bílá/tmavě získáte snadno na našich stránkách umístěný v rubrice sedačky rohové. Najděte si jiné zboží z naší sekce v bezva akci. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů od značky Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Mjn poskytuje skvělé zboží A to ještě není vše.

Exkluzivní produkt Luxusní sedací souprava Agapi, bílá/tmavě šedá od značky se skvělou pověstí Mjn máte možnost získat nyní za outletovou cenu. Akční cena od 27 819 Kč.