Obývací stěna Igore D černá/černý lesk

  Velmi moderní obývací stěna Igore D  Korpus: černý  Dvířka: černý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  TV stolek 2x závěsná... více informací »
Obývací stěna Igore D černá/černý lesk
Značka: CAM
7 099 Kč
Přejít do obchodu »
  Velmi moderní obývací stěna Igore D  Korpus: černý  Dvířka: černý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  TV stolek 2x závěsná...

 

Velmi moderní obývací stěna Igore D 
Korpus: černý 
Dvířka: černý lesk 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
TV stolek 2x závěsná skřínka 
Calá obývací stěna se zavěšuje na zed
Výklopná dvířka u TV stolku
Kvalitní a stabilní konstrukce
Velký prostor pro TV
Nyní za TOP akční cenu, neváhejte!
LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
TV stolek: 180x30x42cm 
Závěsná skřínka: 35x90x30cm  
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento výjimečný produkt Obývací stěna Igore D černá/černý lesk můžete získat aktuálně tu na webu zařazený v sekci obývací stěny. Nyní pořídíte podobné výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více kousků od výrobce CAM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel CAM vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty

Exkluzivní produkt Obývací stěna Igore D černá/černý lesk od společnosti s předním postavením na trhu CAM získáte tady nyní za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 7 099 Kč.