Stylová sedací souprava Nordi

 Stylová a kvalitní sedací souprava Nordi  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je... více informací »
Stylová sedací souprava Nordi
Značka: Mrs
18 240 Kč
Přejít do obchodu »
 Stylová a kvalitní sedací souprava Nordi  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je...

 Stylová a kvalitní sedací souprava Nordi 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Akční cena platí do odvolání! 
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Souprava má univerzální roh – lze zvolit pravý i levý 
Sedací souprava je rozkládací 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
223x145x94cm  
Plocha po rozložení: 207x140cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NORDI 
Máte omezený rozpočet, ale přesto byste si rádi dopřáli nový, stylový kousek do vašeho obýváku? Nebojíte se kontrastů a nápaditosti? Nordi jistě padne do oka zrovna vám. Sedačka se dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Nordi je prostorově úsporná sedačka, která vám poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. Hledáte kvalitu a styl za přijatelnou cenu? Právě jste našli!
  Tento skvělý produkt můžete koupit ještě na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky rohové. Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této populární sekce z pohodlí domova! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další zboží značky Mrs. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Mrs nabízí vynikající produkty

Oblíbený produkt Stylová sedací souprava Nordi s osvědčenou značkou Mrs jednoduše seženete zde nyní za výprodejovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 18 240 Kč.