Sedačka ve tvaru U Wanda, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Látka... více informací »
Sedačka ve tvaru U Wanda
Značka: VPM
20 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů, což představuje vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.  Je také bezpečná pro zdraví, protože neobsahuje žádné škodlivé látky. Dodáváme v provedení pravá nebo levý roh  Na hlavní fotografii je pravý roh  Sedací souprava není rozkládací  Polštáře jsou součástí sedací soupravy  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci    Rozměry: (délka x hloubka x hloubka x výška) 
344x194x163x81cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací      
Výjimečný a žádaný produkt získáte právě zde tu v populární kategorii obývací pokoj. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární sekce na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele VPM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.