Sedačka ve tvaru U Wanda, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Látka... více informací »
Sedačka ve tvaru U Wanda
Značka: VPM
20 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů, což představuje vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.  Je také bezpečná pro zdraví, protože neobsahuje žádné škodlivé látky. Dodáváme v provedení pravá nebo levý roh  Na hlavní fotografii je pravý roh  Sedací souprava není rozkládací  Polštáře jsou součástí sedací soupravy  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci    Rozměry: (délka x hloubka x hloubka x výška) 
344x194x163x81cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací       Zlevněný produkt lze získat mimo jiné tu na webu v rubrice obývací pokoj! Nyní si můžete koupit zcela nové kusy ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Tato značka VPM dodává špičkové výrobky A to ještě není vše. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele VPM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.