Sedačka ve tvaru U Wanda, bílá/světle šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Korpus... více informací »
Sedačka ve tvaru U Wanda
Značka: VPM
19 999 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

  Moderní sedací souprava Wanda  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Korpus v eko-kůži a sezení v pevné látce Malmo  Látka Malmo proto při testu oděru dosáhla výsledku 55 000 cyklů, což představuje vysokou odolnost proti oděru při sezení. Látka Malmo je také odolná proti žmolkování a barvení umělým světlem.  Je také bezpečná pro zdraví, protože neobsahuje žádné škodlivé látky. Dodáváme v provedení pravá nebo levý roh  Na hlavní fotografii je pravý roh  Sedací souprava není rozkládací  Polštáře jsou součástí sedací soupravy  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci    Rozměry: (délka x hloubka x hloubka x výška) 
344x194x163x81cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací      
Kvalitní a oblíbený produkt Sedačka ve tvaru U Wanda, bílá/světle šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh jde koupit prostě na webu ve známé kategorii obývací pokoj! Pořiďte si ještě jiné kusy z této kategorie za výborné peníze! Oblíbený dodavatel VPM může nabídnout vynikající výrobky A to je teprve začátek. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce další zboží od výrobce VPM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.