Sedací souprava Nataly, Pravý roh, Eko-kůže Madryt 120 bílá + Pytlovina Monet 29 černá

  Luxusní sedací souprava Nataly nyní u nás se slevou!  Cena je platná pro potah na korpus Madryt 120 +  sezení a opěrky Monet... více informací »
Sedací souprava Nataly
Značka: WSL
24 999 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

  Luxusní sedací souprava Nataly nyní u nás se slevou!  Cena je platná pro potah na korpus Madryt 120 +  sezení a opěrky Monet 29  Sedačku dodáváme v provedení pravý roh Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní částo očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky  Díky tomu je možné sedaí soupravu umístit i do volného prostoru    Rozměry: 
317x190x173cm
Plocha po rozložení: 260x140cm    Monet 29:   Madryt 120:   SEDACÍ SOUPRAVA NATALY  Její hravé oblé tvary vás nadchnou stejně tak, jako trendová kombinace materiálů a barevné provedení. Ať pozvete přátelé nebo si jen pustíte oblíbený film, Nataly bude věrným společníkem. Vynikne stejně dobře v rohu jako v prostoru! Dejte na první pohled a udělejte si radost!   Udělejte si radost snadným nákupem sedačky a vytvořte si krásné a pohodlné bydlení. Nataly je sedací souprava luxusního vzhledu za skvělou cenu! Velmi oblíbená souprava, díky modernímu designu, kvalitním potahům a preciznímu provedení. Lenoška zajištuje přijemnou polohu za všech okolností 🙂   Zadní část sedací soupravy je očalouněna originálním potahem, souprava je tak vhodná i do prostoru.    Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost najít aktuálně u nás zařazený v rubrice obývací pokoj! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané kousky od značky WSL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.