Vitrína Alian 5 z masivu, bílá borovice/šedá

Vitrína Alian 5 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Vitrína Alian 5 z masivu
Značka: DLM
6 351 Kč
Přejít do obchodu »
Vitrína Alian 5 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Vitrína Alian 5
Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
48,6x181x40cm
 
Materiál
Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento kvalitní a žádaný kousek Vitrína Alian 5 z masivu, bílá borovice/šedá máte možnost koupit pohodlně tu na našich stránkách v populární rubrice dětské poličky. Pořiďte si zcela nové produkty z této rubriky za výhodnou cenu. Významná značka DLM vám poskytuje vysoce kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Vysoce kvalitní produkt Vitrína Alian 5 z masivu, bílá borovice/šedá od dodavatele zboží DLM je k sehnání na našich stránkách teď právě opravdu levně. Cena již od 6 351 Kč.