Moderní pohovka s rozkladem Costa, černá

Moderní pohovka Costa  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení režná... více informací »
Moderní pohovka s rozkladem Costa
Značka: ELT
8 299 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní pohovka Costa  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení režná...

Moderní pohovka Costa 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení režná látka + pruh z eko-kůže 
Pohovka Costa je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
195x86x83cm 
Plocha po rozložení: 195x140cm 
 
MODERNÍ POHOVKA S ROZKLADEM COSTA 
Rádi byste novou pohovku? Costa je elegantní a nadčasová a bude tak lahodit vašemu oku po dlouhá léta! Nabízená barevná varianta je současným trendem a padne do každého interiéru. Pohodlné polštářky vám zajistí maximální komfort při sladkých chvílích nicnedělání. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení na pohodlné lůžko a úložný prostor. Dejte na první dojem a objednejte si pohovku Costa!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Unikátní a oblíbený kousek Moderní pohovka s rozkladem seženete právě zde na stránkách ve známé sekci pohovky – 3 sedáky! Nyní můžete najít jiné výrobky z této oblíbené sekce za báječnou cenu.

Povedený výrobek Moderní pohovka s rozkladem Costa, černá od předního výrobce ELT lze nakoupit právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu. V současnosti za 8 299 Kč.