Dětská postel s přistýlkou Alian 1+3 z masivu, bílá borovice/šedá

Moderní prostel pro kluky i holky Kvalitní a stabilní konstrukce Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Postel dodáváme včetně... více informací »
Dětská postel s přistýlkou Alian 1+3 z masivu
Značka: DLM
12 714 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní prostel pro kluky i holky Kvalitní a stabilní konstrukce Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Postel dodáváme včetně...

Moderní prostel pro kluky i holky
Kvalitní a stabilní konstrukce
Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou
Postel dodáváme včetně úložného prostoru a přistýlky
Postel nezahrnuje matraci
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
210x74x98cm (200x90cm)
Přistýlka: 198x90cm
Úložný prostor: 198x22x90cm
 
Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.
 
Materiál
Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Akční kousek Dětská postel s přistýlkou Alian 1+3 z masivu, bílá borovice/šedá od výrobce s mnohaletou tradicí DLM máte možnost sehnat u nás právě v akci. Právě nyní za 12 714 Kč.