Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo Nyní za super akční cenu jen u nás! Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo
Značka: Mjn
27 819 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo Nyní za super akční cenu jen u nás! Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Bravo
Nyní za super akční cenu jen u nás!
Cena je platná pro potah na hlavní gotografii
Soupravy dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je sedačka v provedení pravého rohu
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy
Díky polštářů, které můžete využít k relaxaci
Zadní část očalouněna původního potahem jako korpus

 
Rozměry: (délka x šířka x výška)
345x205x151x76cm
Plocha po rozložení: 302x128cm
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA BRAVO
OH la la ! Tak tohle je opravdu povedený, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že chcete nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Bravo příjemně pohostí všechny vaše přátele a vy tak máte oblíbené návštěvníky . Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny , tisk barevné barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašim návštěvníkům interiér punc svých. Díky vašemu prostornosti se stává dominantou vašeho domova !
 
Bravo je sedací souprava velmi moderního designu . Pokud chcete moderní design a praktičnost, Bravo pro vás bude správná volba. Praktická stránka zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, snadno si díky příjemným návštěvníkům při sezení nebo ležení . Soupravy Bravo si můžete vybrat v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a látek rozzáří každý pokoj.  
  Kvalitní a levný produkt Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete koupit aktuálně na našich stránkách umístěný v kategorii sedačky rohové! Vyberte si další kousky ze zmíněné kategorie za výborné peníze! Tato vyjímečná značka Mjn má k dispozici skvělé zboží. Podívejte se sami! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný kousek Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky s dlouholetou historií Mjn lze koupit ještě dnes za skvělou cenu. Nyní za akční cenu 27 819 Kč.