Dětská postel Bardot s přistýlkou z masivu, bílá borovice

  Masivní dětská postel s úložným prostorem a přistýlkou  Kvalitní a precizní provedení Dřevo: borovice Dekor: bílá borovice Bardot je velmi... více informací »
Dětská postel Bardot s přistýlkou z masivu
Značka: DLM
14 113 Kč
Přejít do obchodu »
  Masivní dětská postel s úložným prostorem a přistýlkou  Kvalitní a precizní provedení Dřevo: borovice Dekor: bílá borovice Bardot je velmi...

 

Masivní dětská postel s úložným prostorem a přistýlkou 
Kvalitní a precizní provedení
Dřevo: borovice
Dekor: bílá borovice
Bardot je velmi kvalitně zpracovaná postel z borovicového dřeva
V ceně postele je rošt
Matrace lze dokoupit
Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní

Parametry: 
Vnější rozměr: 210x98cm 
Výška: 75cm
Matrace: 200x90cm
Přistýlka: 197x90cm 
 
Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.Diskontní produkt Dětská postel Bardot s přistýlkou z masivu, bílá můžete nakoupit nyní tady na našem webu ve známé kategorii dětské postele! Připravili jsme pro vás ještě další výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Dětská postel Bardot s přistýlkou z masivu, bílá borovice od společnosti DLM můžete koupit zrovna dneska ve výprodejové akci. Pouze nyní za 14 113 Kč.