Moderní pohovka s rozkladem Inva, bílá/šedá

Moderní pohovka Inva  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení eko-kůže +... více informací »
Moderní pohovka s rozkladem Inva
Značka: ELT
8 999 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní pohovka Inva  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení eko-kůže +...

Moderní pohovka Inva 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení eko-kůže + režná látka  
Pohovka Ivna je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
220x89x83cm 
Plocha po rozložení: 183x140cm 
 
MODERNÍ POHOVKA S ROZKLADEM INVA 
Rádi byste novou pohovku? Inva je elegantní a nadčasová a bude tak lahodit vašemu oku po dlouhá léta! Nabízená barevná varianta je současným trendem a padne do každého interiéru. Pohodlné polštářky vám zajistí maximální komfort při sladkých chvílích nicnedělání. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení na pohodlné lůžko a úložný prostor. Dejte na první dojem a objednejte si pohovku Inva!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Tento diskontní produkt Moderní pohovka s rozkladem Inva, máte možnost pořídit rovnou tady na webu v populární sekci pohovky – 3 sedáky. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od dodavatele ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Moderní pohovka s rozkladem Inva, bílá/šedá od známého dodavatele ELT pohodlně získáte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 8 999 Kč.