Pohovka Ivona, šedá

  Pohovka Ivona  Moderní design a pohodlí Akční cena je platná pro potah na fotografii  Pohovka je rozkládací včetně... více informací »
Pohovka Ivona
Značka: GIB
10 423 Kč
Přejít do obchodu »
  Pohovka Ivona  Moderní design a pohodlí Akční cena je platná pro potah na fotografii  Pohovka je rozkládací včetně...

 

Pohovka Ivona 
Moderní design a pohodlí
Akční cena je platná pro potah na fotografii 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 

Parametry: 
3R: 196x87x87cm 
Spaní: 192x138cm
 
 
POHOVKA IVONA 
Neradi experimentuje, ale přesto byste rádi vaši starou pohovku vyměnili za lepší kousek? Pohovka Ivona vám padne do oka. Její elegantní design je nadčasový stejně, jako nabízené barevné varianty. Dostatečně vysoké polštáře nabídnou vaší páteři dostatečnou oporu a vy můžete pohodlně sledovat svůj oblíbený seriál. Pohovka je rozkládací a může tak posloužit k občasnému přespání vašich hostů.
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento skvělý produkt Pohovka Ivona, šedá máte možnost koupit teď tady u nás v rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní získáte nové výrobky z této populární rubriky za nejnižší cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další kousky od výrobce GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento nejprodávanější produkt Pohovka Ivona, šedá od dodavatele se skvělou pověstí GIB najdete na našich stránkách teď za super cenu. Aktuálně v akci od 10 423 Kč.