Sedací souprava Luxury U s LED osvětlením – HIT 2018 Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Lux s LED podsvícením  Nyní za super akční cenové zvýhodnění  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Sedací souprava Luxury U s LED osvětlením - HIT 2018  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: FIL
22 999 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní sedací souprava Lux s LED podsvícením  Nyní za super akční cenové zvýhodnění  Cena je platná pro potah na hlavní...

Moderní sedací souprava Lux s LED podsvícením 
Nyní za super akční cenové zvýhodnění 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže + režná látka) 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Sedací souprava Luxury je rozkládací včetně úložného prostoru 
Rozkládání je velmi snadné a rychlé 
Na hlavní fotografii je vyobrazen levý roh

 

Rozměry: 
Celkové rozměry: 366x193x85cm 
Plocha po roložení: 345x130cm 

 
SEDACÍ SOUPRAVA LUXURY 
 
Nemáte prostoru nazbyt, ale přesto byste rádi moderní kousek do vašeho obýváku? Nabízené barevné variace a kombinace eko-kůže a tkaniny jsou současným trendem. Lux vám poskytne vše co, od své nové sedačka očekáváte. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaši hosté a díky úložnému prostoru si už nemusíte lámat hlavu, kam s nadbytečnými věcmi.
 
Luxury je sedací souprava moderního designu hodící se i do menších prostor. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Luxury pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Do úložného prostoru schováte mnoho užitečných věcí potřebných v obývacím pokoji.
 
Zadní část sedací soupravy je očalouněna originální eko-kůži, souprava je tak vhodná i do prostoru. Soupravu Luxury si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh – na hlavní fotografii je levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a režné látky rozzáří každý pokoj.
 
 

Nejprodávanější produkt Sedací souprava Luxury U s LED osvětlením - HIT 2018 Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělého a známého výrobce FIL jednoduše seženete u nás levně! Produkt momentálně prodáváme za 22 999 Kč.