Šuplíková komoda nikolas – ořech

Jednoduchost, praktičnost a moderní design nabízí komody z řady Nikolas, kterými můžete vybavit dětské či studentské pokoje, ložnice, obýváky,... více informací »
Šuplíková komoda nikolas - ořech
Značka: BF
2 990 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoduchost, praktičnost a moderní design nabízí komody z řady Nikolas, kterými můžete vybavit dětské či studentské pokoje, ložnice, obýváky,...

Jednoduchost, praktičnost a moderní design nabízí komody z řady Nikolas, kterými můžete vybavit dětské či studentské pokoje, ložnice, obýváky, pracovny nebo kuchyně, předsíně a kanceláře. Rozsah umístění komod v domácnosti je opravdu široký. Velkou výhodou komod Nikolas je výběr z několika odstínů. Nábytek je vyrobený z lamina, které je velmi praktické na údržbu. Úchyty jsou plastové, ve stříbrném provedení.

 

Nabízená komoda Nikolas je šuplíková, vyrobená v dekoru dřeva ořech selekt. Nabízí dostatečný prostor pro uložení drobného oblečení nebo jiných domácích potřeb. Její součástí jsou čtyři šuplíky.

 

Ke komodám Nikolas můžete dokoupit také botníky Rocky a vybavit tak předsíň ve stejném stylu a barvě. Veškeré prvky naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry komody jsou: 92×85,5×34,1cm (š, v, h)

Tento kvalitní a žádaný výrobek Šuplíková komoda nikolas - ořech od společnosti s předním postavením na trhu BF můžete získat aktuálně na webu extra výhodně. Právě teď jen za 2 990 Kč.