Noční stolek Lazio 21 levý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma

Noční stolek Lazio  Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma  Levé nebo pravé provedení  Nábytek je... více informací »
Noční stolek Lazio 21 levý Lazio : Dekor Lazio  Dub sonoma
Značka: JRK
1 399 Kč
Přejít do obchodu »
Noční stolek Lazio  Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma  Levé nebo pravé provedení  Nábytek je...

Noční stolek Lazio 
Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma 
Levé nebo pravé provedení 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x48x35cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento kvalitní a levný produkt Noční stolek Lazio 21 levý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma je k sehnání již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice noční stolky. Vyberte si oblíbené produkty z této populární kategorie ve slevě. To ovšem není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky JRK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Noční stolek Lazio 21 levý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma od značky s tradicí a dobrou pověstí JRK máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 399 Kč.