Moderní bytový nábytek Celeste X

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit... více informací »
Moderní bytový nábytek Celeste X
Značka: GIB
7 344 Kč
Přejít do obchodu »
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý 
Lze zakoupit jako celou setstavu nebo i jednotlivé elementy 
Sestava K zahrnuje: 2x TV stolek 100 + 3x police 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Akční a ve slevě produkt Moderní bytový nábytek Celeste X je k získání také na webu v populární sekci moderní obývací stěny cena 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této sekce za parádní cenu. Známý výrobce GIB má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele GIB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Moderní bytový nábytek Celeste X od výrobce s mnohaletou tradicí GIB získáte právě zde za výprodejovou cenu. Teď v akci 7 344 Kč.