Moderní televizní stolek Itálie 150 , šedá / šedý lesk

Moderní TV stolek v provedení Lesk Korpus: 16 mm silná matná laminovaná deska Nábytek má ABS 0,45mm hrany, a je opatřen tichým... více informací »
Moderní televizní stolek Itálie 150
Značka: CAM
5 299 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Moderní TV stolek v provedení Lesk Korpus: 16 mm silná matná laminovaná deska Nábytek má ABS 0,45mm hrany, a je opatřen tichým dovíráním Parametry: (výška x šířka x hloubka)  52x150x42cm Moderní TV skříňka Itálie se vyznačuje dobrým designem. Díky módním barvám a charakteristicky frézovaným čelům, nábytek zapadá do nejnovějších trendů interiérového designu. Roli podstavce pro TV stolek hrají štíhlé nohy. Jejich mírně protáhlý tvar působí dojmem lehkosti a z praktického hlediska umožňuje i udržování čistoty pod nábytkem. Prostor uvnitř komody TV Itálie je rozdělen do několika zón. Díly s plnou přední částí poskytují možnost diskrétně skrýt uložené hry, filmy a elektroniku. Na druhé straně je otevřený prostot, který je skvělým místem pro TV příslušenství. O této poloze čel si rozhodujete sami při montáži. Je to také skvělá volba pro ty, kteří rádi čas od času dělají drobné změny ve svém okolí.    
Neodolatelný kousek Moderní televizní stolek Itálie 150 , lze nakoupit ještě tady na stránkách v kategorii obývací pokoj! Připravili jsme pro vás ještě další výrobky z této populární kategorie za skvělou cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky CAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka CAM vás obohatí o top výrobky.