Moderní sedačka ve tvaru U Frodino, bílá / šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii ... více informací »
Moderní sedačka ve tvaru U Frodino
Značka: ROB
22 999 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh Korpus v potahu eko-kůže Madryt  Kvalitní látka Metro – je pokryta speciální ochranou, která vytváří hydrofobní vrstvu. Ta chrání před rychlým prosakováním kapalin. Zabrání okamžitému vsáknutí kapaliny. Díky tomu máme čas jemně vypustit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku. Sedačka je rozkládací    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
344×205/162x76cm 
Plocha po rozložení: 285x135cm 
Výška sedu: 41cm 
Hloubka sedu: 63cm bez polštářů (48cm s polštáři)      Diskontní produkt Moderní sedačka ve tvaru U Frodino, bílá / šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh seženete bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii obývací pokoj! Nyní najdete ještě jiné kousky ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. Výrobce ROB pro vás připravuje velmi kvalitní zboží Podívejte se sami. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky ROB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.