Menší sedací souprava Chisel U, oranžová

Moderní sedací souprava Chisel nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Menší sedací souprava Chisel U
Značka: FUT
13 053 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Moderní sedací souprava Chisel nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax  Sedací souprava v kombinaci dvou barev  Sedačka Chisel má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Stabilní dřevěná konstrukce  Akční cena platí pro provedení na fotografii (pevná látka Rainbow)    Rozměry: 
297x144cm hloubka sedu bez polštářů: 70cm výška sedu: 37cm   Plocha po rozložení: 267x132cm    Ve slevě tento produkt Menší sedací souprava Chisel seženete teď u nás zařazený v sekci obývací pokoj. Připravili jsme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie snadno online. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky FUT. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka FUT pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment