Menší sedací souprava Chevron, oranžová

Moderní sedací souprava Chevron nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Menší sedací souprava Chevron
Značka: FUT
10 485 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Moderní sedací souprava Chevron nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax  Sedací souprava v kombinaci dvou barev  Sedačka Chevron má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Stabilní dřevěná konstrukce  Akční cena platí pro provedení na fotografii (pevná látka Rainbow)    Rozměry: 
229x144cm hloubka sedu bez polštářů: 70cm výška sedu: 37cm   Plocha po rozložení: 199x132cm   Tento diskontní produkt Menší sedací souprava Chevron, oranžová máte možnost koupit právě tu na webu umístěný v rubrice obývací pokoj! Nyní můžete najít kvalitní výrobky z naší rubriky za super peníze! Oblíbená značka FUT má vynikající sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kousky značky FUT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.