Komoda Alian 7 z masivu, bílá borovice/šedá

Komoda Alian 7 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Alian 7 z masivu
Značka: DLM
7 508 Kč
Přejít do obchodu »
Komoda Alian 7 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Komoda Alian 7
Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
94,2x91x40cm
 
Materiál 
Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Zlevněný produkt máte možnost sehnat právě nyní tady na našem webu ve známé kategorii dětské komody. Nyní pořídíte unikátní produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další prověřené produkty od výrobce DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční produkt Komoda Alian 7 z masivu, bílá borovice/šedá od kvalitní značky DLM naleznete tady za báječnou cenu. Nyní pořídíte za 7 508 Kč.