Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo, Mentolová Terra 05 Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Batumi Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedačka ve tvaru U Bravo
Značka: Mjn
32 099 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

  Moderní a kvalitní sedací souprava Batumi Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii   Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Na hlavní fotografii je sedačka v provedení pravý roh  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci  Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Dodáváme v potahu  Terra 05  (látka vykazuje zvýšenou odolnost proti poškrábání způsobenému zvířecími drápy.)   Rozměry: (délka x šířka x výška)  345x205x151x76cm
Plocha po rozložení: 302x128cm    LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA  Oh là là ! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Batumi pohodlně pohostí všechny vaše přátelé a vy tak budete oblíbenými hostiteli. Vytříbené barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!   Batumi je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Batumi pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. Soupravu Batumi si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh – na hlavní fotografii je pravý roh. Oblíbený a akční výrobek jde pořídit mimo jiné tady na webu umístěný v sekci obývací pokoj! Nyní získáte ostatní produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci.