Luxusní sedací souprava Jared, hnědá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Jared  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní... více informací »
Luxusní sedací souprava Jared
Značka: ELT
42 799 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Jared  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Jared  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování hlavových opěrek  Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení   Rozměry: (délka x šířka x výška) 
360x190x69-98cm 
Plocha po rozložení: 300x110cm     Kvalitní a levný výrobek Luxusní sedací souprava Jared, hnědá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh získáte bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii obývací pokoj. Vyhledejte si unikátní výrobky z této sekce za nejlepší ceny. Populární výrobce ELT dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento velmi oblíbený kousek Luxusní sedací souprava Jared, hnědá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh máte možnost najít ještě na stránkách v oblíbené rubrice obývací pokoj! Nyní získáte zlevněné výrobky z této rubriky za zcela nejnižší cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Povedený produkt Luxusní sedací souprava Jared, hnědá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s dlouholetou tradicí ELT snadno seženete na našich stránkách teď za extra cenu. Aktuálně za 42 799 Kč.