Luxusní sedací souprava Cres, tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní a kvalitní sedací souprava Cres  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Luxusní sedací souprava Cres
Značka: Mjn
24 503 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Moderní a kvalitní sedací souprava Cres  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Korpus sedací soupravy je z látkového potahu Otusso – Jedná se o potahovou látku, která je podobná sametu. Vysoce odolná proti poškrábání. Má vlastnosti, které značně usnadňují čištění látky od zvířecích chlupů Sezení sedací soupravy je z látkového potahu Velvetto – Měkká a jemná lesklou látka. Má zvýšenou odolnost proti blednutí a žmolkování. Látka také vykazuje zvýšenou odolnost proti poškrábání způsobenému zvířecími drápy. Rozměry: (délka x šířka) 
275x170cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm     
Kvalitní a levný produkt Luxusní sedací souprava Cres, tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh naleznete bezprostředně u nás zařazený v sekci obývací pokoj! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této kategorie za super cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další skvělé zboží od značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Mjn poskytuje top produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!