Levná sedací souprava Patio, hnědá

Moderní sedací souprava Patio  Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás  Akční cena je platná pro potah jako na... více informací »
Levná sedací souprava Patio
Značka: VPM
10 999 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Moderní sedací souprava Patio  Nyní za super akční cenu, která platí pouze u nás  Akční cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Semišová látka Alova  Univerzální pravo-levé provedení  Sedací souprava Patio je rozkládací včetně úložného prostoru  Návštěva ocení velký rozklad a vy jednoduché a rychlé rozložení  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedací soupravy  Díky polštářům se na sedačce můžete pohodlně uvelebit a relaxovat  Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou    Rozměry:   Celkové rozměry: 245x140cm 
Výška: 66cm 
Rozklad: 198x130cm        Výjimečný produkt Levná sedací souprava Patio, můžete koupit již dnes tady na stránkách umístěný v kategorii obývací pokoj! Nyní si můžete vybrat jiné kousky z této populární rubriky za outletovou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky VPM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce VPM dlouhodobě dodává kvalitní zboží.