Dětská postýlka H205

Moderní dětská postýlka H205 Dodáváme včetně matrací Nábytek se dodává v demontovaném stavu Rozměry: (šířka x výška x... více informací »
Dětská postýlka H205
Značka: HAL
4 254 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní dětská postýlka H205 Dodáváme včetně matrací Nábytek se dodává v demontovaném stavu Rozměry: (šířka x výška x...

Moderní dětská postýlka H205
Dodáváme včetně matrací
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
148x58x74cm
 
Spánek je pro děti klíčový . Prohlédněte si náš sortiment dětských postýlek v široké škále tvarů, velikostí a barev. Můžete snadno najít ten, který vyhovuje vašemu stylu . Mnoho dětských postýlek je součástí série, takže je můžete snadno přizpůsobit ostatním kusům nábytku , například skříňkám. Samozřejmě nabízíme matrace pro všechny postele . Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo bezpečné a pohodlné. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se integrovat do vnějšího světa. Proto je náš dětský nábytek nejen praktický pro všechno od spánku až po hraní, ale také pomáhá dětem vytvořit si vlastní osobnost a ukázat ostatním, kdo jsou. Sady dětských pokojů vám pak pomohou vytvořit ideální prostor pro vaše dítě hrát a plnit povinnosti .
 

  Velmi žádaný produkt máte možnost najít pohodlně tady na našich stránkách v kategorii dětské postele. Máme pro vás podobné produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Unikátní kus Dětská postýlka H205 od skvělé a známé značky HAL k dostání v naší internetové nabídce téměř zdarma. Výhodně za skvělou cenu 4 254 Kč.