Dětská postýlka H201

Moderní dětská postýlka H201 Dodáváme včetně matrací Nastavitelná délka spaní: 165-205cm Nábytek se dodává v demontovaném... více informací »
Dětská postýlka H201
Značka: HAL
3 645 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní dětská postýlka H201 Dodáváme včetně matrací Nastavitelná délka spaní: 165-205cm Nábytek se dodává v demontovaném...

Moderní dětská postýlka H201
Dodáváme včetně matrací
Nastavitelná délka spaní: 165-205cm
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
205x63x79cm
 
Spánek je pro děti klíčový . Prohlédněte si náš sortiment dětských postýlek v široké škále tvarů, velikostí a barev. Můžete snadno najít ten, který vyhovuje vašemu stylu . Mnoho dětských postýlek je součástí série, takže je můžete snadno přizpůsobit ostatním kusům nábytku , například skříňkám. Samozřejmě nabízíme matrace pro všechny postele . Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo bezpečné a pohodlné. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se integrovat do vnějšího světa. Proto je náš dětský nábytek nejen praktický pro všechno od spánku až po hraní, ale také pomáhá dětem vytvořit si vlastní osobnost a ukázat ostatním, kdo jsou. Sady dětských pokojů vám pak pomohou vytvořit ideální prostor pro vaše dítě hrát a plnit povinnosti .
 

 

Kvalitní a oblíbený výrobek Dětská postýlka H201 od top značky HAL jednoduše seženete právě zde napořád výhodně. Momentálně k dispozici za 3 645 Kč.