Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Filip
Značka: ELT
17 799 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Filip 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka v potahu eko-kůže + pytlovina 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
268x167x73cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FILIP 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Filip. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Filip je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Tento unikátní kus jde nakoupit prostě tady a teď na našem webu v kategorii sedačky rohové! Připravili jsme zlevněné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. To však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další vybrané produkty od značky ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka ELT pro vás vyrábí top sortiment

Tento žádaný výrobek Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh od naší známé značky ELT pohodlně seženete u nás napořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 17 799 Kč.