ESTER horní skřínka W4B/90 černý lesk

Horní skřínka 90cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry:... více informací »
ESTER horní skřínka W4B/90 černý lesk
Značka: EXT
2 731 Kč
Přejít do obchodu »
Horní skřínka 90cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry:...

Horní skřínka 90cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
90x36x32,5cm 
Často hledaný kousek ESTER horní skřínka W4B/90 černý lesk jde sehnat právě nyní tady na našem webu v kategorii uncategorized! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další kousky značky . Najdete je níže na této stránce. Značka pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty A to ještě není vše!

Ve slevě produkt ESTER horní skřínka W4B/90 černý lesk pocházející od značky EXT můžete pořídit v aktuální nabídce v akci. Nabídky již od 2 731 Kč.