ESTER horní skřínka W3/60 černý lesk

Horní skřínka 60cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry:... více informací »
ESTER horní skřínka W3/60 černý lesk
Značka: EXT
3 018 Kč
Přejít do obchodu »
Horní skřínka 60cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry:...

Horní skřínka 60cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
60x72x32,5cm 
Tento zlevněný kus ESTER horní skřínka W3/60 černý lesk máte možnost najít rovněž tady a teď na našich stránkách v kategorii uncategorized! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této sekce za parádní cenu! Věhlasný výrobce vám nabízí vysoce kvalitní výrobky To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt ESTER horní skřínka W3/60 černý lesk od výrobce EXT můžete koupit právě opravdu levně. Nyní pořídíte od 3 018 Kč.