ESTER dolní skřínka D3E/90 hettich černý lesk

Dolní skřínka 90cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka:... více informací »
ESTER dolní skřínka D3E/90 hettich černý lesk
Značka: EXT
11 072 Kč
Přejít do obchodu »
Dolní skřínka 90cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka:...

Dolní skřínka 90cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
90x82x50cm 
Kvalitní a žádaný produkt ESTER dolní skřínka D3E/90 pořídíte zrovna na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized. Nyní koupíte oblíbené kusy z naší kategorie z pohodlí domova! Populární značka pro vás připravuje prvotřídní sortiment A to ještě není vše! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený produkt ESTER dolní skřínka D3E/90 hettich černý lesk od kvalitní značky EXT můžete koupit tady za akční cenu! Právě nyní za 11 072 Kč.