ESTER dolní skřínka D3E/80 hettich černý lesk

Dolní skřínka 80cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka:... více informací »
ESTER dolní skřínka D3E/80 hettich černý lesk
Značka: EXT
10 497 Kč
Přejít do obchodu »
Dolní skřínka 80cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka:...

Dolní skřínka 80cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
80x82x50cm  Hodně žádaný kus ESTER dolní skřínka D3E/80 hettich černý je k dostání jednoduše u nás v sekci uncategorized! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za super cenu. Oblíbený výrobce představuje vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Unikátní a oblíbený kousek ESTER dolní skřínka D3E/80 hettich černý lesk od značky EXT jednoduše můžete sehnat právě teď za extra cenu! K sehnání zrovna v akci za 10 497 Kč.