ESTER dolní skřínka D3E/50 hettich černý lesk

Dolní skřínka 50cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka:... více informací »
ESTER dolní skřínka D3E/50 hettich černý lesk
Značka: EXT
9 346 Kč
Přejít do obchodu »
Dolní skřínka 50cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka:...

Dolní skřínka 50cm zásuvková  Systém šuplíků s plným otevřením a tichým dovřením v elegantním tmavém designu. Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
50x82x50cm 
Zajímavý produkt ESTER dolní skřínka D3E/50 je k dostání bezprostředně tu na našich stránkách v rubrice uncategorized. Nyní pořídíte podobné produkty z této kategorie ve slevě. Tento vyjímečný výrobce svým zákazníkům dodává top zboží Nabídka platí do vyprodání zásob. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další prověřené kousky značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt ESTER dolní skřínka D3E/50 hettich černý lesk od výrobce s dobrým jménem EXT najdete u nás za outletovou cenu. Akční cena již od 9 346 Kč.