ESTER dolní skřínka D2E/80 hettich černý lesk

Dolní skřínka 80cm zásuvková  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  ... více informací »
ESTER dolní skřínka D2E/80 hettich černý lesk
Značka: EXT
11 791 Kč
Přejít do obchodu »
Dolní skřínka 80cm zásuvková  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  ...

Dolní skřínka 80cm zásuvková  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
80x82x50cm 
Tento vynikající produkt ESTER dolní skřínka D2E/80 hettich černý lesk jde získat právě nyní tu na stránkách v populární sekci uncategorized! Najděte si ještě další produkty z této známé sekce za akční cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami!

Kvalitní a levný výrobek ESTER dolní skřínka D2E/80 hettich černý lesk od značky se skvělou pověstí EXT k dostání právě teď u nás za příznivou cenu. Nabídka od 11 791 Kč.