TV stolek Celeste 150, dub zlatý

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
TV stolek Celeste 150
Značka: GIB
2 415 Kč
Přejít do obchodu »
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru dub zlatý 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
150x37x43cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Velmi oblíbený kousek máte možnost najít také tu na našem webu v sekci tv stolky! Mrkněte na oblíbené zboží z naší sekce za báječnou cenu.

Velmi oblíbený kus TV stolek Celeste 150, dub zlatý od top výrobce GIB lze pořídit právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 2 415 Kč.