Dětská postýlka H206

Moderní dětská postýlka H206 Dodáváme včetně matrací Nábytek se dodává v demontovaném stavu Rozměry: (šířka x výška x... více informací »
Dětská postýlka H206
Značka: HAL
3 158 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní dětská postýlka H206 Dodáváme včetně matrací Nábytek se dodává v demontovaném stavu Rozměry: (šířka x výška x...

Moderní dětská postýlka H206
Dodáváme včetně matrací
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
151x55x75cm
 
Spánek je pro děti klíčový . Prohlédněte si náš sortiment dětských postýlek v široké škále tvarů, velikostí a barev. Můžete snadno najít ten, který vyhovuje vašemu stylu . Mnoho dětských postýlek je součástí série, takže je můžete snadno přizpůsobit ostatním kusům nábytku , například skříňkám. Samozřejmě nabízíme matrace pro všechny postele . Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo bezpečné a pohodlné. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se integrovat do vnějšího světa. Proto je náš dětský nábytek nejen praktický pro všechno od spánku až po hraní, ale také pomáhá dětem vytvořit si vlastní osobnost a ukázat ostatním, kdo jsou. Sady dětských pokojů vám pak pomohou vytvořit ideální prostor pro vaše dítě hrát a plnit povinnosti .
 

  Kvalitní a levný výrobek Dětská postýlka H206 je k dispozici již dnes tu na webu umístěný v kategorii dětské postele. Najděte si ještě další produkty z této známé rubriky z pohodlí domova! Značka HAL poskytuje top výrobky.

Zlevněný produkt Dětská postýlka H206 od našeho předního výrobce HAL lze pořídit zrovna dnes za super peníze. Levně za cenu 3 158 Kč.