Rozkládací pohovka Andy III, černá

Moderní pohovka Andy  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací včetně úložného... více informací »
Rozkládací pohovka Andy III
Značka: DBK
5 936 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní pohovka Andy  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací včetně úložného...

Moderní pohovka Andy 
Cena je platná pro potah na fotografii 

Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Jádro vyplněno pružinami + PUR pěnou 

 
Parametry (šíř™ka x výška x hloubka) 
195x90x85cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm 
 
ROZKLÁDACÍ POHOVKA ANDY, ČERNÁ 
Milujete originalitu a neradi se nudíte? Nebojíte se kontrastů a barev? Andy vás nadchne. Barevné motivy jsou velmi moderní a v kombinaci s dalšími barvami a vzory je tento potah prostě jedinečný! Andy dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetř™it místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 Povedený kousek Rozkládací pohovka Andy III, jde získat snadno tu na našem webu v kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete najít akční kousky z této populární kategorie ve výhodné akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další produkty od dodavatele DBK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Rozkládací pohovka Andy III, černá od kvalitní společnosti DBK k dostání právě dnes extra se slevou. Pouze nyní za 5 936 Kč.