Noční stolek Celeste, dub zlatý

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý   Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
Noční stolek Celeste
Značka: GIB
1 273 Kč
Přejít do obchodu »
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý   Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru dub zlatý  
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
40x45x40cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Ve slevě tento produkt Noční stolek Celeste, dub zlatý jde koupit rovnou tu na našich stránkách ve známé rubrice noční stolky. Vyberte si zlevněné zboží ve zmiňované rubrice jednoduše online.

Nejprodávanější produkt Noční stolek Celeste, dub zlatý od výrobce se skvělou pověstí GIB můžete dostat momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Na našich stránkách za 1 273 Kč.