Bytový nábytek Mindy C

Velmi moderní bytový nábytek Dodáváno v kombinací dekorů bílá/dub piškotový Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu... více informací »
Bytový nábytek Mindy C
Značka: MBL
14 599 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Velmi moderní bytový nábytek Dodáváno v kombinací dekorů bílá/dub piškotový Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Kompletní nabídku všech elementů naleznete v záložce související produkty Jednotlivé elementy lze ustavovat zvlášť Sestava se skládá z elementů: MD03 (vitrína), MD07 (TV stolek), MD011 (komoda) , MD14 konferenční stůl),  Nábytek je dodáván v demontu Bytové doplňky nejsou součástí  Nábytek je vyroben z MDF desek o síle 16 mm Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
MD03 (vitrína) – 60x194x40 cm
MD07 (TV stolek) – 160x49x50 cm
MD11 (komoda) – 90x89x40 cm
MD14 (konferenční stůl) – 90x39x70 cm
Akční a ve slevě výrobek Bytový nábytek Mindy C je dostupný jednoduše tady u nás v sekci obývací pokoj! Nyní získáte zlevněné produkty z naší rubriky v akci. Oblíbený výrobce MBL má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce MBL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.