Obývací stěna Igore A černá/bílý lesk

Velmi moderní obývací stěna Igore A Korpus: černý Dvířka: bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii  TV stolek + vitrína+ 2x závěsná... více informací »
Obývací stěna Igore A černá/bílý lesk
Značka: CAM
12 399 Kč
Přejít do obchodu »
Velmi moderní obývací stěna Igore A Korpus: černý Dvířka: bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii  TV stolek + vitrína+ 2x závěsná...

Velmi moderní obývací stěna Igore A
Korpus: černý
Dvířka: bílý lesk
Dodáváme jako komplet na fotografii 
TV stolek + vitrína+ 2x závěsná skřínka 
Celá obývací stěna se zavěšuje na zed
Výklopná dvířka u TV stolků
Kvalitní a stabilní konstrukce
Velký prostor pro TV
Nyní za TOP akční cenu, neváhejte!
LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
300x180x42cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční a ve slevě produkt Obývací stěna Igore A černá/bílý lesk je k dispozici ještě tady a teď na našem webu umístěný v sekci obývací stěny! Nyní můžete koupit parádní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce CAM vám může nabídnout prvotřídní produkty. A to je teprve začátek.

Zajímavý kousek Obývací stěna Igore A černá/bílý lesk od výrobce s mnohaletou tradicí CAM snadno můžete získat tady nyní za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 12 399 Kč.