Moderní sedací souprava Falco, bílá/černá

  Moderní a kvalitní sedací souprava Falco  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je... více informací »
Moderní sedací souprava Falco
Značka: Mjn
13 109 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Falco  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Falco 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Akční cena platí do odvolání! 
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Souprava má univerzální roh – lze zvolit pravý i levý 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Součástí jsou všechny polštáře na fotografii 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
244x146x84cm  
Plocha po rozložení: 198x121cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FALCO 
Máte omezený rozpočet, ale přesto byste si rádi dopřáli nový, stylový kousek do vašeho obýváku? Nebojíte se kontrastů a nápaditosti? Falco jistě padne do oka zrovna vám. Barevná kombinace bílé a černé je nadčasová a nemusíte se tak bát, že za chvíli nebudete IN! Sedačka se dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Falco je prostorově úsporná sedačka, která vám poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. Hledáte kvalitu a styl za přijatelnou cenu? Právě jste našli!
 
Falco je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Falco pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. Soupravu Falco si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů rozzáří každý pokoj. 
  Tento velmi oblíbený kus můžete pořídit také tu na stránkách zařazený v rubrice sedačky rohové! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této populární sekce za příznivou cenu. Tato vyjímečná značka Mjn vám poskytuje vysoce kvalitní zboží Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další vybrané produkty značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně prodávaný kousek Moderní sedací souprava Falco, bílá/černá od značky s tradicí a dobrou pověstí Mjn snadno najdete právě nyní na našich stránkách za akční cenu. Cena od 13 109 Kč.