Postel Reno 12 Reno : Dekor Bílá/oranžový lesk

Krásná postel pro holky i pro kluky Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru jasan/oranžový lesk Nábytek je... více informací »
Postel Reno 12 Reno : Dekor  Bílá/oranžový lesk
Značka: JRK
6 812 Kč
Přejít do obchodu »
Krásná postel pro holky i pro kluky Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru jasan/oranžový lesk Nábytek je...

Krásná postel pro holky i pro kluky
Moderně pojatý design dětského pokoje
Dodáváme v dekoru jasan/oranžový lesk
Nábytek je dodáván v demontu

Postel neobsahuje matraci

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 96x85x206cm
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Tento výjimečný kus Postel Reno 12 Reno : Dekor Bílá/oranžový lesk originál od výrobce JRK jednoduše naleznete aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 6 812 Kč.