Moderní rohová sedačka Praga, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Praga  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Praga
Značka: ELT
18 799 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní a kvalitní sedací souprava Praga  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Praga 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
278x217x74cm 
Výška sedu: 44cm 
Hloubka sedu: 65cm 
Plocha po rozložení: 210x135cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA PRAGA 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Praga. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Praga je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Tento designový produkt lze nakoupit prostě tady a teď na našich stránkách v kategorii sedačky rohové. Nyní koupíte unikátní produkty ve zmiňované kategorii za super cenu! Populární dodavatel ELT pro své zákazníky prodává vynikající produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Moderní rohová sedačka Praga, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh od známého dodavatele ELT máte možnost pořídit v naší nabídce za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 18 799 Kč.