Obývací stěna Igore C bílá/černý lesk

  Velmi moderní obývací stěna Igore C  Korpus: bílý Dvířka: černý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  TV stolek + vitrína + 2x... více informací »
Obývací stěna Igore C bílá/černý lesk
Značka: CAM
11 399 Kč
Přejít do obchodu »
  Velmi moderní obývací stěna Igore C  Korpus: bílý Dvířka: černý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  TV stolek + vitrína + 2x...

 

Velmi moderní obývací stěna Igore C 
Korpus: bílý
Dvířka: černý lesk 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
TV stolek + vitrína + 2x závěsná skřínka 
Celá obývací stěna se zavěšuje na zed
Výklopná dvířka u TV stolků
Kvalitní a stabilní konstrukce
Velký prostor pro TV
Nyní za TOP akční cenu, neváhejte!
LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
260x180x42cm
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Levný produkt můžete získat bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice obývací stěny! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této rubriky v akci.

Hodně prodávaný produkt Obývací stěna Igore C bílá/černý lesk od značky s dobrým jménem CAM jde získat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Levně za 11 399 Kč.