Moderní box spring postel Amadeus + LED 180×200 Amadeus : Potah Eko-kůže Soft 09

  Moderní box spring postel Arkea Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce  Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Amadeus + LED 180x200  Amadeus : Potah  Eko-kůže Soft 09
Značka: ELT
21 999 Kč
Přejít do obchodu »
  Moderní box spring postel Arkea Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Arkea
Akční cena platí pro všechny potahy v nabídce 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
LED osvětlení je v ceně postele 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
180x200x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 70cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Tento výjimečný výrobek Moderní box spring postel Amadeus + LED 180×200 Amadeus : je k dispozici bez obtíží tady na webu ve známé sekci postele 180×200 cm. Nyní můžete najít ostatní výrobky z této populární kategorie za nejnižší cenu! Populární výrobce ELT má ve stále nabídkce skvělý sortiment Udělejte si radost. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kus Moderní box spring postel Amadeus + LED 180x200 Amadeus : Potah Eko-kůže Soft 09 od výrobce s dlouholetou historií ELT pohodlně pořídíte zde teď právě za báječnou cenu! Za bezkonkureční cenu 21 999 Kč.