Sestava do dětského pokoje Merel

Praktický studentský pokojDekor dub sonoma / bílá Mnoho odkládacího a úložného prostoruPostel na fotografii č.2 není součástí, lze dokoupit Kvalitní a stabilní konstrukceDodáváme jako komplet na fotografii Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
240x200x40cm

Dětská postel Oskar

Postel z masivu Nyní akce: rošt + matrace zdarma! Vyrobeno z borovicového masivního dřeva Lze namořit do dekoru olše nebo rustikal  Součástí postele je 2x úložný prostor Žebřík lze namontovat na pravou nebo levou stranu Zábrana proti vypadnutí u horní postele Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x hloubka x výška)
196x88x160cm
Matrace: 190x80x7cm     Tento designový produkt Dětská postel Oskar, masiv + matrace ZDARMA! můžete získat pohodlně na našem webu ve známé kategorii uncategorized! Nyní koupíte nové produkty z této populární kategorie za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte také na více produktů od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka má v nabídce vysoce kvalitní výrobky.

Dětská postel Pluto

Postel z masivu Nyní akce: rošt + matrace zdarma! Vyrobeno z borovicového masivního dř™eva Lze namoř™it do dekoru olše nebo rustikal  Součástí postele je 2x úložný prostor Žebř™ík lze namontovat na pravou nebo levou stranu Horní postel obsahuje zábranu proti vypadnutí Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šíř™ka x hloubka x výška)
196x88x160cm
Matrace: 190x80x7cm   Spánek je pro dě›ti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dě›tských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dě›tských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, např™íklad se skř™ínˆkami. Pro všechny postele samozř™ejmě› nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě› bylo v bezpečí a pohodlí. Vě›tší dě›ti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zař™adit do okolního svě›ta. Proto není náš nábytek pro dě›ti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dě›tem pomáhá vytvoř™it si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně› jsou. Sestavy dě›tských pokojů vám poté pomohou vytvoř™it dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plně›ní povinností.  

Dětská postel Fire 140x70 + matrace ZDARMA!

Kvalitní děatká postel ve tvaru autíčka  V ceně postele je kvalitní rošt a matrace Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní  ABS hrany Parametry:  šířka: 74 cm výška: 52 cm délka: 151 cm Ložná plocha: 140x70cm  Designový produkt Dětská postel Fire 140×70 + matrace ZDARMA! je k dispozici prostě na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized. Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky . Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment.

Dětská postel Traktor žlutý 140x70 + matrace ZDARMA!

Kvalitní dětská postel ve tvaru autíčka  V ceně postele je kvalitní rošt a matrace Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní  ABS hrany Parametry:  šířka: 74 cm výška: 65 cm délka: 154 cm Ložná plocha: 140x70cm  

Dětská postel Cassandra 160x80 + matrace ZDARMA!

Kvalitní dětská postel  V ceně postele je kvalitní rošt a matrace Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní  ABS hrany Parametry:  šířka: 84 cm výška: 65 cm délka: 174 cm Ložná plocha: 160x80cm  
Tento zlevněný produkt Dětská postel Cassandra 160×80 + je k dostání teď tady u nás umístěný v rubrice uncategorized! Nyní získáte jiné produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Věhlasný výrobce poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Dětská  postel pro 3 děti Paris

  Masivní dětská postel s úložnými prostory  Kvalitní a precizní provedení  Postel je vyrobena z borovicového dřeva a barevné části z MDF  Proti odření a poškození je postel lakovaná zdravotně nezávadným lakem  Piano je velmi kvalitně zpracovaná postel z masivního dřeva V ceně postele je kvalitní pevný rošt a matrace  Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní Ložná plocha: 190x80cm 
Rozměry: 200x88x174cm    Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postele samozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností. Zcela unikátní výrobek máte možnost sehnat rovnou tady na našem webu v populární sekci . Mrkněte na ještě jiné výrobky z této populární kategorie za super ceny. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další kousky od výrobce CHM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce CHM svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky. A to je teprve začátek!

Postel Bery 7 Roh: Orientace rohu Levý roh

Krásný pokoj pro holky i pro kluky Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v kombinaci dekorů dub lefkas/bílá/žlutá Dodáváme v levém, nebo pravém provedení Na hlavní fotce v provedení levý roh Nábytek je dodáván v demontu
Laťový rošt je součástí postele Parametry: (šířka x výška x hloubka)
96x76x204 cm Kvalitní a žádaný produkt lze sehnat zrovna na stránkách v sekci dětské pokoje. Nyní koupíte vyjímečné kusy z naší rubriky za nejlepší ceny. Oblíbený dodavatel JRK dlouhodobě nabízí top sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více produktů od výrobce JRK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento skvělý produkt Postel Bery 7 Roh: Orientace rohu Levý máte možnost koupit ještě tady u nás v rubrice dětské pokoje. Vyhledejte si zcela nové produkty ze zmíněné sekce v bezva akci. Významný dodavatel JRK představuje top výrobky.

Dětská postel Tromso

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / šedý lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci  Nábytek je dodáván v demontu Lze dodat v levém nebo pravém provedení  Na hlavní fotografii pravé provedení   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
248x123x93cm 
Ložná plocha: 90x200cm 
PC stůl: 88x76x45cm     
Tento diskontní produkt lze zakoupit jednoduše na webu v rubrice dětské pokoje! Nyní získáte parádní kusy z této oblíbené sekce na pár kliknutí! V očích zákazníků populární značka STW poskytuje velmi kvalitní produkty. U nás nabízíme více, máme v nabídce více produktů od výrobce STW. Najdete je níže na této stránce.

Dětská postel Tromso

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / černý lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci  Nábytek je dodáván v demontu Lze dodat v levém nebo pravém provedení  Na hlavní fotografii pravé provedení   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
248x123x93cm 
Ložná plocha: 90x200cm 
PC stůl: 88x76x45cm     
Kvalitní a žádaný kousek Dětská postel Tromso, bílá/černý lesk získáte rovnou tu na našem webu v oblíbené rubrice dětské pokoje! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této sekce za nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka STW pro vás připravuje prvotřídní produkty. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více kvalitních produktů od značky STW. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Tromso

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / černý lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci  Nábytek je dodáván v demontu Lze dodat v levém nebo pravém provedení  Na hlavní fotografii pravé provedení   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
248x123x93cm 
Ložná plocha: 90x200cm 
PC stůl: 88x76x45cm     
Ve slevě produkt Dětská postel Tromso, bílá/černý lesk Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete koupit taky tady na stránkách umístěný v rubrice dětské pokoje. Nyní můžete koupit unikátní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu! Oblíbená značka STW svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment. Podívejte se sami!

Dětská postel Tromso

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / tyrkysový lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci  Nábytek je dodáván v demontu Lze dodat v levém nebo pravém provedení  Na hlavní fotografii pravé provedení   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
248x123x93cm 
Ložná plocha: 90x200cm 
PC stůl: 88x76x45cm     

Dětská postel Tromso

Krásný dětský pokoj Dekor bílá / tyrkysový lesk  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii  Postel nezahrnuje matraci  Nábytek je dodáván v demontu Lze dodat v levém nebo pravém provedení  Na hlavní fotografii pravé provedení   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
248x123x93cm 
Ložná plocha: 90x200cm 
PC stůl: 88x76x45cm     
Kvalitní a žádaný kus Dětská postel Tromso, bílá/tyrkysový lesk Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete nakoupit bez problémů tady na našich stránkách zařazený v kategorii dětské pokoje. Vyberte si nové produkty z této kategorie za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele STW. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka STW poskytuje špičkové výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Výpln převlíkacího pultu Nodi 15 Nodi: Dekor  Borovice norská/červená

Moderní nábytek do dětských pokojů  Dodáváme v potahu růžovém nebo modrém  Nábytek je dodáván v demontu     Parametry: (šířka x výška x hloubka)
48x10x70cm  Hodně prodávaný produkt Výpln převlíkacího pultu Nodi 15 Nodi: Dekor Borovice norská/červená je k sehnání rovnou tu na webu zařazený v kategorii dětské pokoje! Nyní si můžete pořídit jiné výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! Přední výrobce DLM pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další produkty značky DLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

PC stůl Enos TB rohový

 – Moderní PC stůl Enos TB rohový 
 – Dodáváme v dekoru dub santana 
 – Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x76x100cm   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Unikátní kousek můžete nakoupit ještě tady na stránkách v sekci dětské pokoje! Nyní si můžete pořídit další kousky ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! Přední výrobce GIB má ve stále nabídkce skvělé výrobky. Podívejte se sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další zboží od značky GIB. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento levný produkt PC stůl Enos TB máte možnost nakoupit také u nás v oblíbené sekci dětské pokoje! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii za super ceny!

Police Enos TPOL80

Moderní police Enos TPOL80  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x30x23cm   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento skvělý produkt Police Enos TPOL80 můžete získat jednoduše tu na stránkách v kategorii dětské pokoje! Vyberte si jiné produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele GIB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce GIB představuje kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!
Exkluzivní produkt jde sehnat přímo tu na webu zařazený v kategorii dětské pokoje! Máme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky GIB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka GIB pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží.

Police Enos TPOL100

Moderní police Enos TPOL100  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x50x23cm   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kvalitní a žádaný produkt seženete v pohodě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice dětské pokoje. Nyní koupíte oblíbené produkty z naší sekce za super ceny.
Povedený produkt dostanete v pohodě tu na našem webu ve známé rubrice dětské pokoje. Podívejte se na vyjímečné produkty z této sekce za super cenu!

Kontejner Simon

   – Kontejner – úložný prostor
 – Provedení MDF / dř™evo lakované
 – Dekor bílý
 – Dodáváno v demontu   Parametry: 
35x40x65cm   Hodně povedený produkt Kontejner Simon lze získat bez problémů tady na stránkách ve známé sekci dětské pokoje. Získejte ještě další výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Tento žádaný produkt Kontejner Simon máte možnost koupit nyní tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii dětské pokoje! Najděte si parádní kusy z této sekce za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel HAL vám nabízí velmi kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete více kousků značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Malý dětský pokoj ezra - dub zlatý/modrá/bílá

Dětský pokoj Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky.

Pokoj se skládá z dětské postele se šuplíkem, šatní skříně a psacího stolu. Dětská postel potěší čalouněným čelem krémové barvy, které ocení zejména děti a studenti, jelikož v postel mnohdy tráví čas sledováním televize, čtením a prohlížením sociálních sítí. Díky čelu budou mít pohodlnou oporu zad. Ložná plocha postele je 120x200cm. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška sedu/lehu 49cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho sortimentu. Pro uložení lůžkovin a jiných osobních potřeb, je pod postelí umístěný šuplík. Šatní skříň je dvoudveřová a poskytuje úložný prostor, který je prakticky rozdělený na dvě části. Jedna část se skládá z šesti polic, kdežto druhá obsahuje dvě police a šatní tyč. Psací stůl disponuje prostornou pracovní deskou, v jejíž zadní části se nachází sklopná dvířka. Po jejich otevření objevíte prostor rozdělený na tři části pomocí příček. Praktická police pod horní deskou je ideální k ukládání knih nebo sešitů. Stůl také nabízí tři zásuvky, které můžete dle preferencí namontovat na levou nebo pravou stranu.

 

Dveře nábytku jsou vybaveny panty s integrovaným kováním a zásuvky jsou na kuličkových pojezdech. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem.

 

Malý dětský pokoj Ezra se skládá z těchto prvků:

• Dětská postel se zásuvkou Ezra 120x200cm – 128,4x214x92,5cm (š, h, v)

• Dvoudveřová šatní skříň Ezra – 100x46x209,2cm (š, h, v).

• Psací stůl Ezra – 120x62x75cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ezra najdete níže v souvisejících produktech.

Dětský pokoj iii alegria - borovice/multicolor

Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo k odpočinku i školní práci. Korpusy, dvířka a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Nožky jsou nastavitelné pro případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Komoda do dětského pokoje se 1 dvířky a 3 zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uložení oblečení či hraček. Za dvířky se urývá prostor, kde najdeme 2 menší police.

 

Dětský stolek Alegria v atraktivním designu zastane funkci odkládacího i konferenčního stolku. V kombinaci s barevnými…

Dětský pokoj ii alegria - borovice/multicolor

Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo k odpočinku i školní práci. Korpusy, dvířka a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Nožky jsou nastavitelné pro případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Za vysokými dvířky se urývá prostor s horní policí a šatní tyčí, v případě zájmu lze do tohoto prostoru přikoupit i další police. Nad zásuvkami najdeme za menšími dvířky prostor rozdělený 3… Tento velmi oblíbený kousek Dětský pokoj ii alegria – borovice/multicolor můžete najít právě tady na webu zařazený v kategorii dětské pokoje pro kluky! Nyní získáte oblíbené zboží ve zmíněné kategorii za super peníze! Známý výrobce JL pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dětský pokoj i alegria - borovice/multicolor

Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo k odpočinku i školní práci. Korpusy, dvířka a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Nožky jsou nastavitelné pro případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Za vysokými dvířky se urývá prostor s horní policí a šatní tyčí, v případě zájmu lze do tohoto prostoru přikoupit i další police. Nad zásuvkami najdeme za menšími dvířky prostor rozdělený 3…

Dětský pokoj lilian i - bříza

Hledáte nábytek do dívčího pokoje, který bude vaši dceru provázet od prvních let až po roky studentské? Pak je kolekce nábytku Lilian jako stvořená pro vás. Dětský pokoj by měl v dětech probouzet hravou a veselou náladu. Dodávat jim chuť k učení a rozvíjení skrytých talentů. S tím vším dítku pomůže nábytek z kolekce Lilian. Design nábytku je inspirován přírodou a zejména pak rostlinami. Nábytek je zhotoven ve světlém dekoru břízy a doplněn motivy květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přeneste kousek přírody i k vám domů. Součástí nábytku jsou keramické úchytky s motivem květin, které krásně podtrhují celkový styl. V pokoji Lilian I najdete dětskou postel, třídveřovou šatní skříň a noční stolek.

 

Ložná plocha postele Lilian je 100x200cm. Součástí postele je kvalitní rošt. Matrace není součástí postele. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Air Mono v rozměrech…
Tento vynikající kus jde koupit přímo tu na webu zařazený v sekci dětské pokoje pro holky! Nyní můžete koupit akční výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu! Věhlasný dodavatel CLK dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce více kousků od výrobce CLK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Dětský noční stolek Sen

– Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– Lakováno ekologickými barvami 
 
Rozměry:
40 x 39,5, x 30,5 cm
Často hledaný výrobek Dětský noční stolek Sen naleznete právě tady na našich stránkách v sekci dětské pokoje. Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Známý výrobce COT vyrábí vynikající výrobky.
Oblíbený produkt Dětský noční stolek Sen můžete koupit právě nyní tu na našem webu zařazený v sekci dětské pokoje! Nyní pořídíte oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze. Věhlasný dodavatel COT pro své zákazníky prodává top produkty. Udělejte radost sami sobě. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dětský PC stůl Sen

– Stůl je vyroben z laminované desky o tloušťce 18 mm
 
Rozměry:
100 x 89 x 60 cm Oblíbený a akční kus Dětský PC stůl Sen máte možnost nakoupit bezprostředně na našich stránkách v populární rubrice dětské pokoje! Máme pro vás akční zboží z naší kategorie za extra cenu!

Dětský regál Sen

– Regál je vyroben z laminátové desky o tloušťce 18 mm 
 
Rozměry: 
186,7 x 90 x 35, 8 cm
Tento unikátní produkt seženete prostě tady u nás v kategorii dětské pokoje! Vyhledejte si unikátní výrobky ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny.

Dětská komoda Sen modrá - Bagr

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm Kvalitní a levný produkt pořídíte bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v kategorii dětské pokoje! Připravili jsme další zboží z této známé rubriky za báječnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce COT pro vás připravuje kvalitní zboží.

Dětská šatní skříň Sen

– Škříň je vyrobena laminované desky o tloušťce 18 mm
– Uvnitř je šatní skříň rozdělena na dvě části z nichž jedna má tyč na ramínka s oblečením a druhá má 4 police
 
Rozměry: 
186,7 x 90 x 56,8 cm Unikátní produkt Dětská šatní skříň Sen máte možnost nakoupit taky tady na našem webu zařazený v rubrice dětské pokoje. Nyní najdete parádní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Dětská komoda Sen modrá - Dinosaurus

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm Akční a ve slevě výrobek jde získat právě teď na webu zařazený v kategorii dětské pokoje. Máme pro vás akční kousky ve zmíněné rubrice za super ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další kvalitní zboží od dodavatele COT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postýlka Julie 120x60 cm

Postýlka provází děti jejich vývojem a mění se s nimi
Nejlepší volba pro rodiče, kteří oceňují pohodlná a praktická řešení
Postel odpovídá všem potřebným certifikátům
Ložná plocha 120×60 cm
Možnost změny výšky roštu
Nosnost do 70 kg
Bez matrace (doporučena tloušťka je max. 10 cm) Velmi žádaný produkt Dětská postýlka Julie 120×60 jde koupit právě nyní tady na našem webu umístěný v rubrice dětské pokoje. Podívejte se na oblíbené výrobky ve zmiňované kategorii ve slevě!
Hodně povedený produkt lze získat rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii dětské pokoje. Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci!

Dětská komoda Sen růžová - Modrý medvěd

Tento designový výrobek Dětská komoda Sen růžová – Modrý medvěd máte možnost získat bez problémů tady na stránkách ve známé kategorii dětské pokoje! Najděte si parádní kousky ve zmíněné rubrice snadno online. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka COT vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment. – komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm

Dětská komoda Sen růžová - Princezna a kůň

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm
Tento levný produkt Dětská komoda Sen růžová – naleznete ještě na webu ve známé sekci dětské pokoje! Nyní koupíte oblíbené produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. Známá značka COT dlouhodobě vyrábí top výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.Oblíbený a akční produkt Dětská komoda Sen růžová – Princezna a lze zakoupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětské pokoje! Mrkněte na ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu! Populární výrobce COT dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty. Nové kousky každý den! To není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská komoda Sen růžová - Princezna na koni

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm

Dětská komoda Sen růžová - Medvěd s mašlí

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm Nový produkt máte možnost sehnat právě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii dětské pokoje! Získejte kvalitní produkty z této sekce za skvělou cenu. Přední výrobce COT vám představuje velmi kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě!

Dětská komoda Sen zelená - Hasič

Zlevněný produkt dostanete rovněž tu na našich stránkách v populární rubrice dětské pokoje. Nyní najdete oblíbené produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. – komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm

Dětská komoda Sen zelená - Formule

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm
Oblíbený kus Dětská komoda Sen zelená můžete získat jednoduše na našem webu umístěný v sekci dětské pokoje. Podívejte se na další zboží z naší kategorie jednoduše online!

Dětská komoda Sen zelená - Safari

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm Ve slevě tento kus Dětská komoda Sen zelená – Safari máte možnost pořídit teď tady a teď na našem webu v sekci dětské pokoje. Nyní pořídíte podobné produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel COT dlouhodobě vyrábí skvělé produkty. Přesvědčte se.

Dětská komoda Sen zelená - Bagr

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm
Povedený produkt Dětská komoda Sen zelená můžete najít v pohodě tu na webu ve známé kategorii dětské pokoje! Nyní koupíte kvalitní kousky z této známé rubriky za příznivou cenu. Výjimečný a žádaný produkt Dětská komoda Sen zelená – Bagr lze nakoupit zrovna tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii dětské pokoje! Nyní najdete akční produkty z této rubriky za super cenu!

Dětská komoda Sen zelená - Závodní auto

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm Výjimečný a žádaný výrobek jde sehnat přímo tady na našich stránkách v rubrice dětské pokoje! Nyní pořídíte ještě další výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu! Populární dodavatel COT vám může nabídnout špičkové produkty. Nové kousky každý den.

Dětská komoda Sen zelená - Mýval

Velmi prodávaný produkt můžete dostat již dnes tady na stránkách v kategorii dětské pokoje. Nyní si můžete koupit zcela nové kusy z této sekce za super cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel COT vám může poskytnout skvělé zboží. Přesvědčte se sami!
– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm
Zlevněný výrobek Dětská komoda Sen zelená je k získání snadno na našich stránkách ve známé kategorii dětské pokoje! Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova!