TV stolek Alian 11 z masivu, bílá borovice/šedá

TV stolek Alian 11 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
TV stolek Alian 11 z masivu
Značka: DLM
6 351 Kč
Přejít do obchodu »
TV stolek Alian 11 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

TV stolek Alian 11
Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
140x51x40cm
 
Materiál
Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Nejprodávanější výrobek TV stolek Alian 11 můžete získat právě teď tady na našem webu v populární rubrice dětské psací stoly! Získejte vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny.

Vynikající kousek TV stolek Alian 11 z masivu, bílá borovice/šedá od přední společnosti DLM máte možnost koupit na našich stránkách teď za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 6 351 Kč.